Hakkımızda

Tasarımgen Reklam ve Bilişim Hizmetleri, kurumsal çözümler, bilişim teknolojileri danışmanlığı, ağ güvenliği, reklam gibi birçok konuda hizmet vermektedir. Kalitede süreklilik, üretken, özgün fikirler, uzun vadeli müşteri ilişkileri, düzgün ve güvenilir fiyat politikası, güven ve dürüstlük , vizyonumuzu oluşturan temel ilkeler ve değerlerdir.

İletişim

WhatsApp

0551 948 58 34

Veri Merkezi

Nosab Minareliçavuş Mahallesi, Mete (290) Sokak No:27/A, 16140 Nilüfer/Bursa

Email

info@tasarimgen.com

İçerik Hizmetleri

Image

Kurumsal Web Site İçerik Hizmetleri

Ekibimiz tarafından verilmekte olan kurumsal web site içerik hizmetleri, İçerik oluşturma ve Veri Girişi şeklindedir. İçerik oluşturma işleminde, sizlerden gerekli tüm teknik bilgiler alınarak ve gerekli tüm araştırmalar yapılarak firmanızın kurumsal kimliğide göz önüne alınarak, web site içeriğiniz özgün şekilde yazılmaktadır. Hazırlanan tüm bu içerikler ise web site yönetim paneli aracılığı ile web sitenize girilmektedir. Eğer hazırlamış olduğunuz bir içerik var ise sadece veri girişi hizmetini alarak, web sitenizin çok daha kısa sürede yayına girmesini sağlayabilirsiniz.

Hızlı ve Stabil Performans
100%

İçerik ve Site Yönetimi

İçerik ve site yönetimi hizmetimiz sayesinde kurumunuza özel olarak tüm bilgiler sitenize tarafımızca profesyonel olarak girilir. Bu sayede içeriğin kapsamında olabilecek görsel, video, paylaşım linkleri, arama kelimeleri güncel ve uyumlu olur. Tüm görseller hem görsel hem performans olarak optimize edilir. Sitenizin kurumsal yapısı bozulmaz ve dijital dünyadaki rakiplerinizin önüne çıkacak kalitede bilgi sunar hale gelirsiniz.


Günümüzün olmazsa olmazlarından içerik yönetim sistemi sayesinde web siteleri kolayca güncellenebilir hale gelmiş gibi görülsede, profesyonel ve altyapı konusunda yetkin kişiler tarafından bu yönetimin yapılması sonuçlarda önemli farklılıklar yaratmaktadır.

İletişim

Nosab Minareliçavuş Mahallesi, Mete (290) Sokak No:27/A, 16140 Nilüfer/Bursa

0551 948 58 34

info@tasarimgen.com

Tasarımgen Reklam ve Bilişim Hizmetleri © 2023 Tüm Hakları Saklıdır