Hakkımızda

Tasarımgen Reklam ve Bilişim Hizmetleri, kurumsal çözümler, bilişim teknolojileri danışmanlığı, ağ güvenliği, reklam gibi birçok konuda hizmet vermektedir. Kalitede süreklilik, üretken, özgün fikirler, uzun vadeli müşteri ilişkileri, düzgün ve güvenilir fiyat politikası, güven ve dürüstlük , vizyonumuzu oluşturan temel ilkeler ve değerlerdir.

İletişim

WhatsApp

0551 948 58 34

Veri Merkezi

Nosab Minareliçavuş Mahallesi, Mete (290) Sokak No:27/A, 16140 Nilüfer/Bursa

Email

info@tasarimgen.com

Kurumsal Web Tasarımı

Image

Kurumsal Web Tasarım Nedir ?

Kurum kimliğine göre tasarlanmış, ürün, hizmet, marka ve işletmenin tanıtımını ve imajını dijital ortamda yansıtan ve içerik sınırları belirlenmiş bir web tasarım hizmeti türüdür. Bir eticaret sitesinin üstlendiği amaç ürün satışı olurken, blog sayfası kişisel fikir ve işlerin paylaşımı için kullanılmaktadır. Kurumsal web tasarımda da amaç Kurum Kimliğinin en doğru şekilde yansıtılmasıdır.

Sektörünüze Uygun
100%
Eşsiz İçerik Tasarımları
Seo Uyumlu Altyapı
Lisanslı Yazılım
Hızlı ve Stabil Performans

Kurumsal web siteniz arama motoru yönergelerine (SEO) uyumlu olarak tasarlanır. Böylece doğru dijital pazarlama stratejileri ile Google’da, Yandex, Bing gibi arama motorlarında, belirlediğiniz anahtar kelimelerde üst sıraları hedefleyebilirsiniz. Kurumsal web sitenizde bu yönergelere ek olarak  kod ve tasarım uyumunun olması, hızlı açılması, sitedeki imajların optimize edilmiş olması gibi bir çok filtreden geçirilmesi gerekmektedir.

Hosting hizmetini Tasarımgen®’den alan kullanıcılarımızın web siteleri otomatik olarak SSL sertifikası ile birlikte teslim edilmektedir.

Web sitenizi hangi ülkeden kaç kişi ziyaret ediyor, hangi sayfalarda daha fazla zaman geçiriyorlar, internete girerken kullandıkları cihazlar, sosyal medya hesaplarından size yönlendirilen trafik gibi detaylı raporların sunulduğu aylık raporlama hizmetindeki analizler ile doğru dijital pazarlama stratejilerini belirleyebilirsiniz. Raporlama içeriğinde ayrıca bir önceki aya göre karşılaştırmalı performans takibi de yapabilmekteyiz. Böylece dijital yatırımınızın dönüşümünü daha iyi takip edebilirsiniz.Kurumsal web sitesine sahip müşterilerimize aylık olarak, e-ticaret web sitesine sahip müşterilerimize haftalık  düzenli raporlama ile bu hizmeti sunmaktayız.

İletişim

Nosab Minareliçavuş Mahallesi, Mete (290) Sokak No:27/A, 16140 Nilüfer/Bursa

0551 948 58 34

info@tasarimgen.com

Tasarımgen Reklam ve Bilişim Hizmetleri © 2023 Tüm Hakları Saklıdır